ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ БІБЛІОТЕКОЮ

1. Користування бібліотекою - безкоштовне.

2. Право користуватися бібліотекою мають вчителі, учні та інші працівники школи.

3. Читачі мають право отримувати в тимчасове користування книги, інші видання з фонду бібліотеки, користуватися довідково - бібліографічним апаратом, комп'ютерною технікою, працювати в Інтернеті відповідно до режимому роботи бібліотеки.

4. Під час отримання книг, інших друкованих видань та матеріалів читач зобов'язаний переглянути видання, а при виявленні будь - яких дефектів повідомити про це бібліотекаря. Якщо читач зіпсує книгу, то він відповідає за це особисто.

5. Книги видаються терміном на 15 днів. Не видаються з бібліотеки рідкісні та цінні видання, довідкова література, останній екземпляр видання. Ними користуються в читальному залі.

6. Читачі зобов'язані берегти книги, турбуватися про збереження їх, не робити в них ніяких позначок, підкреслень, не виривати і не загинати сторінок, книгу повертати в призначений термін.

7. Читачі розписуються у формулярі за кожний примірник видання, одержаний на абонементі, починаючи з 5-го класу.

8. Читачі, які втратили або зіпсували книги з фонду бібліотеки, зобов'язані замінити їх на рівноцінні або іншими науково - популярними і художніми творами. Рівноцінність заміни визначає бібліотекар.

9. Учні зобов'язані дбайливо ставитися до підручників і несуть відповідальність за стан їх збереження. Якщо підручник загублений або зіпсований учнем, замість нього може бути повернута рівноцінна навчальна література. Рівноцінність запропонованих книг визначає бібліотекар.

10. Після закінчення навчального року учні зобов'язані повернути підручники до бібліотеки згідно графіка.

11. Читачі, які порушують правила користування бібліотекою, позбавляються права користуватися нею.

Кiлькiсть переглядiв: 227