УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА /Files/images/Укр мова.jpg


ВЧИТЕЛІ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ

Білик Валентина Іванівна, вчитель української мови і літератури. Закінчила Харківський державний університет. Спеціальність – вчитель української мови і літератури. Педагогічний стаж – 35 років. Працює в Біловодській ЗОШ з 1984 року. Вчитель вищої категорії. Проблемне питання: “Розвиток зв’язного мовлення на уроках української мови”

Іващенко Світлана Миколаївна, вчитель української мови і літератури. Закінчила Сумський ДПІ. Спеціальність – вчитель української мови і літератури. Педагогічний стаж – 41 рік. Працює в Біловодській ЗОШ І-ІІІ ступенів з 1978 року. Спеціаліст І категорії. Проблемне питання “Підвищення якості та ефективності навчання на основі впровадження диференціації навчання”.

Прасол Світлана Василівна, вчитель української мови і літератури, основ здоров’я. Закінчила Сумський ДПІ. Спеціальність – українська мова та література. Педагогічний стаж - 32 роки. Спеціаліст І категорії. В школі працює з 1987 року. Проблемне питання: ”Ігрові елементи на уроках української мови як засіб активізації розумової діяльності школярів ”.

Навчальні програми для 5 - 9 класів, 2017 рік

Наскрізні змістові лінії навчальної програми для 5 - 9 класів

Навчальні програми для 10 - 11 класів

Український правопис 2019

Електронні версії підручників

Кiлькiсть переглядiв: 449