• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Державна підсумкова атестація

Державна підсумкова атестація в 2018-2019 навчальному році

Державна підсумкова атестація (ДПА) в 2018/2019 навчальному році буде проведена відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30 грудня 2014 року № 1547 (далі МОН України), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 року за № 157/26602.

Строки проведення державної підсумкової атестації випускників школи І і ІІІ ступенів визначаються педагогічною радою і затверджуються відповідним наказом директора школи.

Атестація випускників школи І і ІІІ ступенів буде проведена за місцем навчання у письмовій формі. Завдання для проведення атестації укладають вчителі школи, відповідно до затверджених міністерством орієнтовних вимог до змісту атестаційних завдань, і затверджує керівник навчального закладу. Завдання мають відповідати державним вимогам до рівня загальноосвітньої підготовки учнів, визначеним навчальними програмами, затвердженими Міністерством освіти і науки України.

Для учнів 4-го класу державна підсумкова атестація буде проведена з трьох предметів: української мови, літературного читання, математики.

Для учнів 9-го класу державна підсумкова атестація буде проведена з трьох предметів:

1) українська мова;

2) математика;

3) предмет за вибором педагогічної ради школи з одного з зазначених навчальних предметів: українська література, зарубіжна література, іноземна мова (залежно від навчального закладу), історія України, всесвітня історія, правознавство (практичний курс), географія, біологія, хімія, фізика, інформатика. Рішення педагогічної ради щодо вибору третього предмета для проходження ДПА затверджується наказом керівника навчального закладу.

Державна підсумкова атестація випускників школи ІІІ ступеня буде проведена у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з 21 травня по 13 червня 2019 року згідно наказу Міністерства освіти і науки України № 1036 від 28 вересня 2018 року, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 22 серпня 2018 р. за № 931 «Деякі питання проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», з трьох предметів:

1) українська мова;

2) математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття); випускники можуть обирати один з цих двох навчальних предметів незалежно від профілю навчального закладу;

3) предмет за вибором учня з одного з зазначених навчальних предметів: біологія, хімія, фізика, географія, іноземна мова (англійська, або німецька, або іспанська, або французька мова - залежно від того, яка іноземна мова вивчалась у старшій школі), математика, історія України (період ХХ – початок ХХІ століття). Учні, які другим предметом для проходження ДПА обрали математику, можуть обрати для проходження ДПА з третього предмета історію України і навпаки.

Інформацію про порядок реєстрації та графік проведення ЗНО розміщено на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти (testportal.gov.ua).

Для визначення оцінок за ДПА зараховуватимуться результати виконання всіх завдань сертифікаційної роботи ЗНО або частини з них (залежно від навчального предмета). Інформацію про перелік завдань, результати виконання яких зараховуватимуться як оцінка за ДПА, можна отримати на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Результати зовнішнього оцінювання у вигляді оцінок рівня навчальних досягнень за шкалою 1-12 балів зазначаються у відомостях результатів державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти, проведеної у формі зовнішнього незалежного оцінювання, що передаються загальноосвітнім навчальним закладам в електронному вигляді. Передання відомостей відбувається в терміни, визначені Календарним планом підготовки та проведення у 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.

Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 238

Коментарi